
Різець прохідний прямий 10х10х120 Р6М5 цілісний 2110-4007 (ЗІЗ)
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 2026+380 (66) 682-84-08
Оксана Давидова- +380 (73) 717-08-29Оксана Давидова
- +380 (63) 176-19-28Оксана Давидова
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Різець прохідний прямий 10х10х120 Р6М5 цілісний 2110-4007 (ЗІЗ)
Різець відрізний – використовується для обрізки і прорізання вузьких канавок в матеріалі.
Виготовляється з швидкорізальної сталі, володіють підвищеною продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорожинструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Різець |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип торця | Прямий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
