
Різець відрізний 10х10х100 Р6М5 цілісний лівий Р5.529-11 (СРСР)
300 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 травня 2026+380 (66) 682-84-08
Оксана Давидова- +380 (73) 717-08-29Оксана Давидова
- +380 (63) 176-19-28Оксана Давидова
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Різець відрізний 10х10х100 Р6М5 цілісний лівий Р5.529-11 (СРСР)
Різець відрізний – використовується для обрізки і прорізання вузьких канавок в матеріалі.
Виготовляється з швидкорізальної сталі, володіють підвищеною продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип | Різець |
| Стан | Новий |
| Тип торця | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
