
Різець відрізний 8х8х120 Р6АМ5 цілісний (ЗІЗ)
88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 12 од.
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 682-84-08
Оксана Давидова- +380 (73) 717-08-29Оксана Давидова
- +380 (63) 176-19-28Оксана Давидова
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Різець відрізний 8х8х120 Р6АМ5 цілісний (ЗІЗ)
Різець відрізний – використовується для обрізки і прорізання вузьких канавок в матеріалі.
Виготовляється з швидкорізальної сталі, володіють підвищеною продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорожинструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Різець |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип торця | Прямий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴
