
Заготівля (брусок) для автоматних різців 33х17х200 Р18 шліф. (вн./зав.)
2 500 ₴
- Під замовлення
Відправка з 24 квітня 2026+380 (66) 682-84-08
Оксана Давидова- +380 (73) 717-08-29Оксана Давидова
- +380 (63) 176-19-28Оксана Давидова
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заготівля (брусок) для автоматних різців 33х17х200 Р18 шліф. (вн./зав.)
Застосовуються для виготовлення різців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Заготівля |
| Тип торця | Прямий |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴
