
Різець відрізний пластинчастий 4х18х120 Р9 цілісний (вн./зав.)
236 ₴
Показати оптові ціни- В наявності 24 од.
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 682-84-08
Оксана Давидова- +380 (73) 717-08-29Оксана Давидова
- +380 (63) 176-19-28Оксана Давидова
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Різець відрізний пластинчастий 4х18х120 Р9 цілісний (вн./зав.)
!!! Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від фото наведеного на сайті (запитуйте фото у менеджера-консультанта)
Різець відрізний – використовується для обрізки і прорізання вузьких канавок в матеріалі.
Виготовляється з швидкорізальної сталі, володіють підвищеною продуктивністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 4 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота | 18 мм |
| Тип торця | Прямий |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип | Різець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴
