
Різець відрізний пластинчастий 4х18х125 Р6М5 цілісний
208 ₴
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 2026+380 (66) 682-84-08
Оксана Давидова- +380 (73) 717-08-29Оксана Давидова
- +380 (63) 176-19-28Оксана Давидова
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Різець відрізний пластинчастий 4х18х125 Р6М5 цілісний
Фото товару може не відповідати наведеному на сайті.
Різець відрізний — використовується для обрізання та прорізування вузьких канавок у матеріалі.
Виготовляється зі швидкорізальної сталі, мають підвищену продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СРСР |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Різець |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Тип торця | Прямий |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Висота | 18 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴
