
Фреза тристороння 63х10х22 z16 пр/з 11Р3АМ3Ф2 КІБ 2240-0205 ГОСТ 28527-90 (ВІЗ)
260 ₴
- В наявності 1 од.
+380 (66) 682-84-08
Оксана Давидова- +380 (73) 717-08-29Оксана Давидова
- +380 (63) 176-19-28Оксана Давидова
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фреза тристороння 63х10х22 z16 з прямими зубами 11Р3АМ3Ф2 КІБ 2240-0205 ГОСТ 28527-90 (ВІЗ)
!!! Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від фото наведеного на сайті (запитуйте фото у менеджера-консультанта)
Фрези дискові тристоронні та двосторонні цільні з швидкорізальної сталі з прямими і різноспрямованими зубцями діаметром від 50 від 200 мм, призначені для обробки пазів загального призначення і шпонкових пазів з граничними відхиленнями Н9, Р9, N9 у виробах з конструкційних сталей і чавунів.
Фрези повинні виготовлятися типів:
1 - з прямими зубцями,
2 - з різноспрямованими зубцями.
Виконань:
1 - з дрібним зубом,
2 - з нормальним зубом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Вінницький інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр робочий | 63 мм |
| Діаметр хвостовика | 22 мм |
| Довжина загальна | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Наличие подшипника | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| виготовлення | Дискова тристороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
